enduro2018
03 August 2018
On-Line Contestation Form

Здравейте, колеги!

През този сезон състезанието ще се проведе едновременно в два формата: единият, който включва първите два дни, ще бъде за класиране към BG X-Enduro Championship, а останалите дни плюс първите два за шестдневното състезание. Тъй като няма как да лицензираме състезателите-чужденци, паралелно с надпреварата за нашия шампионат ще върви и Overall класиране на всички състезатели. Само лицензирани състезатели обаче, ще вземат точки за BG X-Enduro Championship! Т.е. от крайното класиране за първите два дни, ще бъдат изключени всички чуждестранни учасници и нелицензираните българсски състезатели. Те ще имат право да се класират на общо основание за шестдевката. Дано сте ме разбрали правилно!
Последна промяна ( 17 August 2018 )

Hard Enduro Sopot -The Overflow 7-8 юли Печат
enduro2018
27 June 2018

Състезанието ще се проведе под Егидата на Община Сопот и е организирано от Спортен Клуб,,Ендуро Екстрийм Сопот"
  Регистрация в ресторант "Черно и Бяло" в центалната част на Сопот петък вечерта 6-ти юли от 18:00 до 22:00 часа - попълване на декларации и предаване на GPS за качване на траковете.
  Тези от вас които не могат да дойдат в петък моля да изпратят декларация  и GPS -сите си по Еконт :адрес гр.Сопот до Генади Моллов тел 0898522263 един е еконта в града до 4 юли 2018 г./за ваша сметка/.
Такса Участие 50 лв.
Всеки един състезател ще получи рекламна тениска за спомен от състезанието .
Колеги наградния фонт ще бъде както материален ,така и паричен и също така Ви очаквам много изненади.Повярвайте доста разнообразен ще бъде за победителите .
sopot
ПРОГРАМАТА

Петък, 06.07.2018
18:00-22.30 – приемане на заявки за участие, предаване на GPS устройствата за качване на трак

20.00 – 20.30 – приемане на контестации в писмена форма
21.30 – брифинг за ден 2(Х-трак) и купон в ресторант Черно и Бяло /моля дайте си мнението за анкетата/
Последна промяна ( 08 July 2018 )

Real hell of Liulin 23-24 Юни 2018г. Печат
enduro2018
13 June 2018
Здравейте приятели на ендуро спорта.
Имам честта да ви поканя на първото официално състезание в Люлин планина част от
БГ Х- Ендуро шампионат.

Online регистрация тук

Малко разяснения относно ивента:

REAL HELL OF LIULIN 2018 е 6-ти кръг от националния BG-X шампионат

І. ОБЩИ УСЛОВИЯ: REAL HELL OF LIULIN е състезание от Националния шампионат към БМФ и БГ Х- Ендуро шампионат.

Класове Про,Експерт,Сеньор 45+,Стандарт, Жени и АТВ

ІІ. ОРГАНИЗАТОР: Антъни Йовев и Клуб WinBet HARD RIDERS

За контакти с организатора тел. 0883 388 030

ІІІ. ЗАПИСВАНЕ И РЕГИСТРАЦИЯ: Такса за участие: МОТОРИ и „АТВ” - 50 BGN Без такса за участие - ЖЕНИ
Записването ще бъде в заведение "Face bar and dinner" кв. Горна баня, ул."Маджарица" №57 от 18 до 22ч. в петък -22.6.2018гhttps://goo.gl/maps/pQyncJa952s

Всички участници попълват заявка и декларация за участие Онлайн, и при пристигането я подписват саморъчно.
Участници до 18г. представят и оригинално заверено пълномощно от двамата родители за участие в състезанието.

Последна промяна ( 24 June 2018 )

BG-X Enduro Championship - Gorna Malina - 09-10.06.2018 Печат
enduro2018
23 May 2018

Здравейте ендуро Маняци!

Дойде време да направим анонс и на нашето дебютно състезание като организатори.
Часът и мястото на срещата са ясни:

Име:  PL-Enduro-GM web2069162264_001.jpgПрегледи: 138Размер:  234.2 Кб
Последна промяна ( 10 June 2018 )

BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear 2018 Печат
enduro2018
03 May 2018

Дойде време да анонсирам и кръга в Габрово. Тази година състезанието ще е двудневно.